Zaregistrujte se na ICRI 2022

Registrace pro zájemce o účast na Mezinárodní konferenci o výzkumných infrastrukturách je otevřena. Prezenční účast na konferenci se zakládá na osobním pozvání, možnost zapojit se plnohodnotně online však bude neomezená.

V návaznosti na zveřejnění programu byla spuštěna registrace na Mezinárodní konferenci o výzkumných infrastrukturách – ICRI 2022, která se ve dnech 19. – 21. října uskuteční v Brně. Vzhledem ke kapacitnímu limitu 450 lidí, kteří se akce zúčastní prezenčně, a snaze organizátorů zajistit geografickou vyváženost účastníků, je účast na konferenci pouze pro zvané. Nicméně, její hybridní formát umožní zapojit se s využitím konferenční aplikace komukoliv.

Online registrace a konferenční aplikace

Speciální konferenční aplikaci si bude možno stáhnout začátkem října. Sloužit bude coby platforma pro sledování (všechna symposia budou streamována), dotazování v reálném čase, ale i k navázání kontaktů s ostatními účastníky, ať už těmi přítomnými v Brně či těmi online. Zvací fáze potrvá do konce července, pokud tedy neobdržíte pozvánku do tohoto data nebo se z jakéhokoliv důvodu nemůžete konference zúčastnit osobně, přesto si budete moct ICRI 2022 plnohodnotně užít ve virtuálním prostředí.
Registrovat se můžete na speciální microsite.

Organizátoři zároveň vyhradili několik míst pro tzv. spontánní zájemce. Pokud jste tedy pozvánku neobdrželi, a přesto byste se chtěli ICRI 2022 účastnit osobně, zašlete na info@icri2022.cz e-mail s vaším celým jménem, pracovní pozicí a vaší motivací. Tyto žádosti budou posuzovány individuálně a zájemcům dají organizátoři včas vědět.

Registrace na Side a Satellite eventy

Součástí ICRI 2022 je rovněž několik doprovodných akcí v podobě tzv. Side a Satellite eventů, z nichž některé se uskuteční už v září a nemusí se konat jen v Brně. Většina z nich rovněž umožňuje jak prezenční tak online účast, jejich přehled najdete v programové sekci na webu ICRI 2022. Tyto akce nicméně ICRI 2022 tým neorganizuje, pouze pořadatelům poskytuje podporu a v případě Side eventů zprostředkovává registraci. A jelikož účast na nich není podmíněna účastí na samotné konferenci, v případě zájmu o účast na Side eventu je třeba vyplnit samostatný registrační formulář na microsite ICRI 2022. V případě, že je prezenční účast na Side eventu početně omezena, o účasti na něm rozhodují jeho organizátoři, nikoliv organizátoři ICRI 2022. Registraci na Satellite eventy si jejich pořadatelé řeší individuálně.

Další informace o ICRI 2022 najdete na www.icri2022.cz, na Twitteru nebo na LinkedInu.